портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий: До кінця року ми повинні передати у Фонд держмайна хоча б одне значиме державне підприємство

Опубліковано 25 липня 2016 року, 11:38

Міністр підкреслив, що яскравим прикладом таких підприємств є ДП «Артемсіль», ДП «Укрспирт», Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України ПАТ «ДПЗКУ».

«Розраховую, що до кінця року ми повинні передати у Фонд держмайна хоча б одне значиме державне підприємство та вийти з меморандумом для інвесторів»,- про це наголосив Міністр Тарас Кутовий в інтерв`ю для видання «Новое время»

Міністр підкреслив, що яскравим прикладом таких підприємств є ДП «Артемсіль», ДП «Укрспирт», Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України ПАТ «ДПЗКУ». «Останнє підприємство має серйозні кредитні зобов'язання перед Китаєм, який у 2013 році надав компанії $1,5 млрд у рахунок майбутніх поставок зерна», - підкреслив у своєму інтерв`ю Тарас Кутовий, очільник Мінагрополітики.

Нагадаємо, команда Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з Тарасом Кутовим розробила стратегічний план реформування галузі "3+5". Одним зі стратегічних напрямків реформ є збільшення прибутковості держпідприємств та приватизація збиткових. У результаті приватизації збиткові нині держпідприємства отримають можливість працювати ефективно, "вийдуть з тіні" та наповнюватимуть держбюджет. Також будуть створені нові робочі місця і запроваджені інноваційні технології виробництва.

 

Прес-служба Мінагрополітики