портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Сьогодні у Львові відкриється Agroport West Lviv-2019

Опубліковано 21 березня 2019 року, 12:02

Сьогодні, 21 березня, відбудеться урочисте відкриття десятої міжнародної агропромислової виставки та форуму з підтримки фермерства AGROPORT West Lviv-2019 за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої. Захід пройде у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького.

AGROPORT West Lviv-2019 один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, проходитиме 21-23 березня. Виставка, в межах якої відбудеться панельна дискусія щодо кластерного розвитку і розвитку органічного виробництва, орієнтована на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

Довідково:

З 2018 року AGROPORT West Lviv проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою