портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Розвиток малого підприємництва – основа розвитку сільських територій

Опубліковано 28 серпня 2015 року, 12:38

Розвиток підприємницької ініціативи сільського населення, зокрема малих сільськогосподарських виробників, забезпечить диверсифікацію джерел доходів сільського населення. Цей чинник стане основною складовою комплексного розвитку сільських територій. Про це запевнив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа під час семінару «Розвиток малого і середнього підприємництва та кооперації на селі» у Дніпропетровській області.

«Одним із пріоритетних завдань Мінагрополітики з реформування системи державної підтримки аграрного виробництва є залучення до організованого ринку малих та самозайнятих форм господарювання, законодавче закріплення сімейного типу господарювання, розвиток сімейних фермерських господарств на засадах кооперації», - наголосив Володимир Лапа.

Довідково:

У семінарі взяли участь керівники департаментів агропромислового розвитку обласних, районних адміністрацій, науковці, виробники сільськогосподарської продукції, представники особистих селянських та фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, дорадчих служб з 11 областей.

Учасники ознайомились із роботою кооперативної навчальної ферми Дніпропетровського обласного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар», з досвідом створення і діяльності сімейної ферми «Куриленко» та діяльністю сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Добробут Андріївки».

Прес-служба Мінагрополітики