портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Розпочав роботу форум ФАО "Сільськогосподарські сімейні підприємства в усьому світі – бачення, виклики та перспективи"

Опубліковано 08 вересня 2014 року, 17:14

Сьогодні, 8 вересня 2014 року, у м. Берлин (Німеччина), розпочався форум ФАО "Сільськогосподарські сімейні підприємства в усьому світі – бачення, виклики та перспективи", що проводиться з нагоди Міжнародного року сімейних фермерських господарств-2014.

У заході беруть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України. У рамках форуму діятимуть тематичні фахові семінари, робочі групи, під час яких учасники зможуть ознайомитися із міжнародним досвідом щодо вирішення проблемних питань сімейних фермерських господарств. Також є можливість отримати рекомендації для успішної підтримки селянських сімейних господарств, які згодом відіграватимуть важливу роль у розбудові сімейних ферм в Україні.

Під час роботи форуму заплановано ознайомлення з методологією розбудови продуктивного, ресурсозберігаючого аграрного та продовольчого сектору з метою привернути міжнародну увагу до України, як партнера, для встановлення відносин у розвитку сімейних ферм.

У рамках міжнародного заходу передбачається виступ директора Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ Мінагрополітики України Сергія Кадигроба із докладом на тему "Перспективи для сімейних фермерських підприємств – міжнародний обмін досвідом".

Учасники заходу відвідають низку сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів та наукових центрів.

Форум ФАО "Сільськогосподарські сімейні підприємства в усьому світі – бачення, виклики та перспективи" триватиме до 14 вересня 2014 року.

Прес-служба Мінагрополітики