портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Привітання Олексія Павленка з Днем працівників харчової промисловості

Опубліковано 16 жовтня 2015 року, 11:03

Вітаю усіх, хто забезпечує якісним продовольством Україну і світ. Харчова промисловість – важлива ланка національної економіки. Вона формує 10% валового внутрішнього продукту, забезпечує продовольчу й економічну безпеку держави. Наші виробники продовольства – у першій п’ятірці галузей, які найбільше наповнюють бюджет та в трійці – за обсягами реалізації. Галузь забезпечує робочими місцями більше мільйона чоловік і є лідером у залученні іноземних інвестицій.

Українські підприємства харчової промисловості навіть нині, у складних умовах, впроваджують новітні технології, розширюють асортимент, забезпечують європейський рівень якості, безпечності та конкурентоспроможності.

В останні 10 років виробництво більшості харчових продуктів в Україні відчутно зросло. Олії – майже учетверо, ковбас – удвічі, м'яса та сирів – утричі. Частка вітчизняного продовольства у торговельних мережах країни сягає 98%. І це – ваша заслуга.

Свідченням високої якості українського продовольства є його експансія на зовнішні ринки. Майже 50% нашого аграрного експорту – продукція харчової та переробної  промислової. Ці здобутки – вагомий внесок України у забезпечення світу продовольством.

З нагоди Дня харчової промисловості, а також Всесвітнього дня продовольства, висловлюю усім глибоку шану і щиру вдячність за сумлінну працю. Бажаю добробуту, міцного здоров'я, успішних проектів.

З повагою

Міністр аграрної політики

та продовольства України

Олексій Павленко