портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Перші 2 млн українських яєць вже на ринку Ізраїлю», - Владислава Рутицька

Опубліковано 30 вересня 2015 року, 15:38

Перші 2 млн українських яєць вже на ринку Ізраїлю. Про це сказала заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, коментуючи перспективи розширення найменувань вітчизняних товарів на ринку Ізраїлю.

«Ізраїль займає 11 місце в списку країн, куди Україна експортує продукцію сільського господарства. Наразі мова йде про можливість збільшення для України експорту якісної агропродукції, яка зможе конкурувати на ізраїльському ринку», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Дозвіл на експорт яєць до Ізраїлю Україна отримала в серпні, після відповідної експертизи з боку компетентних органів. Перевірку пройшли 7 українських підприємств. Дозвіл отримали два підприємства.

«Для отримання сертифікату на імпорт яєць, обов’язковою умовою є візит та експертиза ізраїльської державної ветеринарної служби в країну-імпортер. Завдяки співпраці Посольства Ізраїлю в Україні та Мінагрополітики, ефективній роботі всіх компетентних органів, сьогодні на ринку Ізраїлю ми бачимо розширення найменувань продукції українського виробництва», - повідомила голова торгово-економічної місії держави Ізраїль Елізабет Соловйова.

Раніше, основним постачальником яєць в Ізраїль була Туреччина. Але після підозр про спалах пташиного грипу в Туреччині, імпорт цієї продукції призупинили.

 Прес-служба Мінагрополітики