портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Перехід Держспоживбезпечності у підпорядкування Мінагрополітики схвалені з боку Євросоюзу, - Олексій Павленко

Опубліковано 20 листопада 2015 року, 09:16

«У 20-ти країнах ЄС служби продовольчої безпеки (SPS) координуються аграрними міністерствами»,  - прокоментував Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перехід Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту у підпорядкування Мінагрополітики.

Міністр підкреслив, що такі заходи були цілком схвалені з боку Євросоюзу.  «Більше того, європейська сторона виразила бажання, щоб за всі процеси європейської інтеграції, пов’язані із харчовою безпекою, відповідав один координатор в рамках Мінагрополітики», - наголосив Олексій Павленко.

Очільник міністерства підкреслив, що робота даної служби завжди тісно була пов’язана із Мінагрополітики, наголосивши при цьому на її важливості. «Держспоживбезпечність – інструментарій для відкриття нових ринків. Коли говоримо, що відкрито новий ринок, наприклад, Саудівської Аравії, то маємо на увазі, що активно працювали не лише два міністерства, а й санітарні, фітосанітарні і ветеринарні підрозділи, які зробили величезну частину роботи щодо відкриття ринків між країнами». 

 

                                                                                                                                                                                   Прес-служба Мінагрополітики

 

 

Більше за темою