портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Україна та Норвегія мають хороші перспективи аграрної співпраці

Опубліковано 11 листопада 2015 року, 12:34

"Норвегія є послідовним та стратегічно важливим партнером України у питаннях політичної, економічної підтримки та аграрного співробітництва. Ми задоволені динамікою співпраці між Україною та Норвегією у галузі АПК", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у рамках зустрічі із Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Борге Бренде у м. Осло, Норвегія.

Міністр повідомив, що 2015 рік став роком активізації двосторонньої співпраці між країнами. Зокрема, відбулася низка заходів, метою яких стало виявлення перспектив збільшення аграрного товарообігу та розширення експортно-імпортних зв’язків.

Наразі двостороннє співробітництво розвивається у сферах: рибного господарства, лісового господарства, ветеринарії, фіто санітарії, науково-дослідній сфері.

"Україна та Норвегія мають хороший потенціал інвестиційної співпраці у АПК, зокрема щодо гарантування безпечності харчових продуктів, у галузях рибальства та аквакультури, а також реалізації спільних наукових досліджень та освітніх програм", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики