портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Норвегія - один з найбільших експортерів рибної продукції до України

Опубліковано 11 листопада 2015 року, 13:36

"Протягом 9 місяців 2015 року співпраця у аграрній галузі між Україною та Норвегією динамічно розвивається. Норвегія є одним із провідних постачальників риби, ракоподібних та рибної продукції до України", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на конференції «Norwegian-Ukrainian ICT & Investment Conference» у м. Осло,  Норвегія.

Як повідомив Міністр, товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Королівством Норвегія за 9 місяців 2015 року склав 76,7 млн дол. США, з яких сума експорту становить 1,6 млн дол. США (залишки і відходи харчової промисловості, соняшникова олія, мед), а сума імпорту – 75,1 млн дол. США (риби, ракоподібні, молюски – 73,4 млн дол. США, різні інші харчові продукти - 0,5 млн дол. США, м'ясо та субпродукти – 0,3 млн дол.. США, готові чи консервовані прод. з риби та ракоподіб. - 0,5 млн дол. США).

«Український агросектор володіє сприятливими інвестиційними умовами для норвезького бізнесу, а також значними можливостями до розширення експорту сільськогосподарської продукції, зокрема зернових, борошньомельно-круп’яної продукції та продуктів з високою часткою доданої вартості", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

 Прес-служба Мінагрополітики