портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Німеччина – лідер за експортом аграрної продукції до України

Опубліковано 11 листопада 2015 року, 09:52

"Україна є одним із світових лідерів з аграрного виробництва. Країна посідає провідні місця в світовому експорті, зокрема соняшникової олії, ячменю, кукурудзи, пшениці, курятини. Досвід Німеччини є для нас надзвичайно вагомим у контексті європейської інтеграції України, реалізації аграрного потенціалу в умовах поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час форуму «Реформи в аграрному секторі України – результати та перспективи» у м. Ганновер, Німеччина.

Міністр розповів про стан реформування вітчизняної аграрної галузі та співробітництво між Україною та Німеччиною у АПК. За 9 місяців 2015 року загальний товарообіг аграрної продукції між країнами склав 372.4 млн доларів США: експорт - 126.2 млн доларів США, імпорт - 246.2 млн доларів США. Частка Німеччини у аграрному імпорті України за вказаний період становила 9.1%, що є найбільшим показником серед інших країн світу.

«Також ми зацікавлені у розширенні експортних поставок продукції сільського господарства до Німеччини. Україна інкорпорована до світового аграрного ринку. Наші виробники працюють за європейськими ринковими правилами та стандартами. Мінагрополітики у свою чергу докладає максимальні зусилля для активного просування продукції вітчизняного АПК на світові ринки», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики