портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Агросектор України зацікавлений у розширенні двосторонньої співпраці з Норвегією

Опубліковано 11 листопада 2015 року, 17:04

«Ми позитивно оцінюємо розвиток діалогу між Україною та Норвегією в аграрній сфері. Нашою метою є наблизитися до реалізації нових двосторонніх проектів практичного співробітництва в АПК», - про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Міністром сільського господарства і продовольства Норвегії Сільвією Лістауг в м. Осло, Норвегія. 

Міністр зазначив, що для АПК України є важливим подальший розвиток співпраці з Норвегією в аграрній сфері. Насамперед, йдеться про розвиток співробітництва у питаннях безпеки харчових продуктів та існуючих ветеринарних вимог на с/г та рибну продукцію; підтримку реформ лісового господарства України з метою переходу галузі на засади сталого розвитку; налагодження ефективного механізму імпорту та переробки норвезьких морепродуктів, здійснення спільних наукових досліджень і освітніх програм у галузі рибного господарства та розробку спільних заходів стосовно стимулювання двосторонньої торгівлі

«Україна зацікавлена у поглибленні та активізації взаємного співробітництва з Норвегією на рівні уряд-уряд та бізнес-бізнес, що забезпечить ефективну платформу для розширення торгівлі та інвестиційної взаємодії між країнами. Ми підтримуємо започаткування діяльності Українсько-Норвезької міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки», - додав Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики