портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ПАТ "Аграрний фонд" своєчасно виконує форвардну програму, — Андрій Радченко

Опубліковано 23 червня 2015 року, 14:09

ПАТ «Аграрний фонд» підтримує сільгоспвиробників та своєчасно виконує взяті зобов’язання. Про це заявив голова правління фонду Андрій Радченко під час прес-конференції в ІА «Укрінформ».

Він повідомив, що весною фонд законтрактував 180 тисяч тонн продовольчої пшениці, відповідно восени – 783 тисячі тонн зернових. Передоплата за весняними форвардними закупівлями склала 600 млн грн або 65% від прогнозованих цін. «В період коли банки згортають програми та кредитують під великі відсотки, для нас дуже важлива підтримка сільгоспвиробників. Ми виконуємо заплановану програму», — підкреслив Андрій Радченко.

Він додав, що протягом поточного року Аграрний фонд планує придбати до 25 – 30 тис. тонн гречки, додавши, що наразі закуплено 2,5 тис. тонн: «Виробники мають активніше брати участь в цій програмі», — сказав голова правління ПАТ.

Нагадаємо, що за програмою весняних форвардних закупівель 2015 року ПАТ «Аграрний фонд» планує укласти контракти на придбання 190-200 тис. тонн зернових. Загалом, з урахуванням осіннього форварду 2015 року, ПАТ «Аграрний фонд» має намір закупити близько 1 млн тонн зернових.

Прес-служба Мінагрополітики