портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ольга Трофімцева візьме участь у Міжнародній конференції щодо розширення експорту органічної продукції

Опубліковано 20 вересня 2017 року, 16:08

21-22 вересня в м. Одеса заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева та Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа візьмуть участь у Міжнародній конференції «Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів».

Організаторами конференції є дослідницький інститут органічного сільського господарства (FiBL), GfRS, Агро-Еко – Інститут Луі Болка, у співпраці з Міжнародною Федерацією органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM).

Конференція має на меті зміцнення та розширення експорту української органічної продукції до країн Західної Європи та США шляхом:

- створення обізнаності щодо вимог країн-імпортерів стосовно прозорості та простежуваності органічного виробництва та торгівлі для підвищення рівня чесності органічних продуктів;

- створення обізнаності серед покупців щодо забезпечення надійності органічних продуктів;

- визначення наріжних каменів для ефективного контролю, зокрема, в складних виробничих і торгових структурах та удосконалення методів ризик-орієнтованих інспекцій;

- створення обізнаності про спільну відповідальність (виробник – трейдер – орган сертифікації – органи державної влади) всього виробничо-збутового ланцюга.

Більш детальна інформація за посиланням https://afi.biofach.com.ua/ 

Більше за темою