портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко зустрівся з представниками бізнес-кіл Ізраїлю

Опубліковано 24 грудня 2015 року, 12:32

Під час державного візиту до Ізраїлю українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком зустрілась з представниками ізраїльських бізнес-кіл.

У зустрічі взяли участь представники компаній, які розглядають можливість розвивати бізнес в Україні. Ізраїльські бізнесмени висловили зацікавленість у поглиблені співпраці з нашою державою в багатьох секторах економіки, в тому числі в агросекторі.

Україна вивчає успішний досвід Ізраїлю як розвивати країну, незважаючи на складні обставини. Робиться все, щоб створити максимально сприятливі умови для інвестування, атмосфери open space для представників бізнесу. Пріоритетом у створенні сприятливих бізнес-умов на території нашої держави є боротьба з корупцією та покращення інвестиційного клімату.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, український ринок має всі шанси на успіх. Україна є перспективним торговельним та інвестиційним партнером і продовжує нарощувати свій потенціал. Співпраця між Україною та Ізраїлем – це в першу чергу отримання досвіду вдалого реформування АПК та використання передових технологій в агросекторі. Наше співробітництво спрямовано значною мірою на надання технічної допомоги українським фермерським господарствам та виробникам агропродукції, а також на лібералізацію торгівельного режиму між країнами, що буде сприятиме істотному збільшенню товарообігу та потоку ізраїльських інвестицій в українські проекти», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики