портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Україна зацікавлена в активізації інвестиційного співробітництва зі Швецією

Опубліковано 12 лютого 2016 року, 17:04

Україна зацікавлена у поглибленні та активізації взаємного співробітництва зі Швецією на рівні уряд-уряд та бізнес-бізнес. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Послом Королівства Швеція в Україні Андреасом фон Бекератом.

За словами Міністра, двостороннє співробітництво спрямоване на поглиблення взаємовигідних відносин в галузі лісового господарства, у сфері забезпечення безпеки харчових продуктів тваринного походження та розвитку альтернативних видів палива. Крім того,  передбачається залучення швецького досвіду щодо підвищення конкурентоспроможності агропромислової продукції і переробки сільськогосподарських продуктів та активізація інвестиційного співробітництва, зокрема через створення спільних підприємств у  сфері аквакультури.

Під час зустрічі Посол Швеції позитивно оцінив роботу Міністерства аграрної політики та продовольства України. Зокрема, він відзначив відсутність будь-яких проблем у роботі з Міністерством та відкритість до комунікації і співпраці українського відомства.

«Швеція - інноваційний та конкурентоспроможний діловий партнер. Ми прагнемо розвивати двосторонні відносини з цією країною в агросекторі. Ознайомлення швецької сторони з передовими досягненнями вітчизняної аграрної галузі відбувається, в тому числі, у  рамках Українсько-шведського бізнес-форум. Загальна ідея бізнес-форуму - сприяння шведським компаніям започаткувати та розвивати бізнес в Україні», - повідомив Міністр.

В свою чергу, Андреас фон Бекерат запросив Олексія Павленка взяти участь та виступити з промовою на наступному двосторонньому бізнес-форумі, який планується провести в Києві у червні цього року.

 

Прес-служба Мінагрополітики