портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Україна зацікавлена у розвитку двосторонньої співпраці з Німеччиною

Опубліковано 26 жовтня 2015 року, 09:52

«Агропромисловий комплекс є однією з найважливіших складових економічної стабільності нашої держави. Сільське господарство України, незважаючи на складні політичні виклики останнього періоду, продовжує нарощувати свій потенціал і зміцнювати позиції на світовому ринку продовольства. Україна приділяє особливу увагу розвитку стійкого та взаємовигідного співробітництва з Німеччиною в АПК»,  – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Парламентським державним секретарем Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Петером Блейзером.

 

Сторони обговорили дійсний стан співпраці між Україною та Німеччиною в рамках двосторонніх проектів. Головним інструментом співробітництва між країнами в галузі агропромислового комплексу є Українсько-Німецький Аграрний Комітет, останнє засідання якого відбулося 14 вересня 2015 року. 

«Сьогоднішня зустріч розглядається як можливість для досягнення конкретних і взаємовигідних домовленостей з розвитку українсько-німецької співпраці в АПК. Оскільки саме цей сектор відноситься до ключових в контексті успішного економічного розвитку. Для України є важливим отримання підтримки та консультацій зі сторони німецьких фахівців щодо особливостей ведення підприємницької діяльності в умовах євроінтеграції», - додав Міністр.

Зважаючи на актуальність питання диверсифікації ринків збуту власної продукції, Україна зацікавлена у максимальному використанні переваг та можливостей, що відкриваються завдяки підписанню Угоди про асоціацію з ЄС та створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

 

Прес-служба Мінагрополітики