портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Торгово-економічне та інвестиційне співробітництво - ключові напрями українсько-китайського співробітництва

Опубліковано 08 липня 2015 року, 11:35

Українська та китайська сторони позитивно оцінюють розвиток аграрного співробітництва між Україною та КНР. Про це сьогодні йшла мова на зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка та Послом КНР в Україні паном Чжаном Сіюнем.

«Успіхи двосторонніх відносин підтверджує стабільне зростання торгівлі сільськогосподарською продукцією між країнами. За 5 місяців 2015 року товарообіг зріс до 644,8 млн дол. США. Ключовими напрямами двостороннього співробітництва є торгівельно-економічне та інвестиційне співробітництво», - зазначив під час зустрічі Олексій Павленко.

«Ми сподіваємось на подальше зміцнення співробітництва та розширення торгівлі товарами сільськогосподарського виробництва», - додав Міністр.

Олексій Павленко відмітив важливість проведення п’ятого засідання Підкомісії з питань співробітництва в сфері сільського господарства. Українська делегація попередньо планує відвідати Китай 3-6 серпня 2015 року для участі в роботі Підкомісії.

«В рамках засідання Підкомісії українська сторона запропонує також провести зустріч представників ділових кіл обох країн. В склад української делегації заплановано включити представників аграрного бізнесу», - наголосив Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики