портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко провів зустріч з представниками Європейської Бізнес Асоціації

Опубліковано 17 березня 2016 року, 17:39

Сьогодні, 17 березня, відбулася зустріч представників Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) з Міністром аграрної політики та продовольства України Олексієм Павленком.

Під час зустрічі Міністр Олексій Павленко повідомив представників бізнес-спільноти та присутніх про перспективи розвитку торгівлі між Україною та країнами ЄС, відкриття нових ринків для вітчизняної сільськогосподарської продукції,заходи щодо приведення законодавства України до норм і стандартів ЄС.

Він звернув увагу на позитивні зміни у сфері дерегуляції та спрощення умов ведення бізнесу в Україні.

«Було скасовано 56 дозвільних процедур, що значно спростило життя українському бізнесу. Зауважу,  що у процесі дерегуляції брали активну участь і представники ЄБА. Протягом 2015 року Асоціація була залучена у розробку комплексних змін у чинну нормативно-правову базу в аграрному секторі, які передбачають поліпшення умов ведення бізнесу та гармонізацію ряду положень національного законодавства з нормами Європейського Союзу», - відмітив Олексій Павленко.

Відповідаючи на запитання представників бізнесу, Міністр проінформував про хід весняно-польових робіт в країні. «За попередніми даними регіонів вся посівна площа сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств під урожай 2016 року очікується на рівні 26,7 млн га, або на рівні 2015 року.  Враховуючи сприятливі погодні умови поточного року у 19 областях розпочато посів ранніх ярих зернових, який проведено на площі 502 тис. га, або 20% до прогнозу. У всіх областях відбуваються роботи з підживлення озимих культур на зерно».

У зустрічі також взяли участь Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Володимир Лапа, заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександр Вержиховський і заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Прес-служба Мінагрополітики