портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко провів зустріч із народними депутатами з проблемних питань розвитку спиртової галузі

Опубліковано 18 березня 2016 року, 14:01

Зараз триває конкурс на посаду керівника Укрспирту  і найближчим часом має відбутись призначення нового керівництва, про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з народними депутатами України. На зустрічі обговорювались питання  щодо проблем і перспектив розвитку спиртової галузі в Україні.

Олексій Павленко зазначив: «Міністерство формує аграрну політику і не має прямого впливу на операційну діяльність держкомпаній. Відносно піднятих народними депутатами питань, буде зроблено запит на ДП «Укрспирт» для отримання розгорнутої аналітики та пояснень щодо діяльності спиртових заводів».

В ході зустрічі народні обранці мали змогу отримати  відповіді на всі запитання щодо існуючих у спиртовій галузі проблем, діяльності спиртзаводів (в тому числі ДП «Угерський спиртовий завод»), приватизаційних перспектив держпідприємств, проведення кадрових конкурсів на посади директорів держкомпаній,  законодавчих ініціатив у галузі тощо.

«Ми за те, щоб «Укрспирт» було приватизовано якнайшвидше. На наш погляд, це стане великим кроком у процесі залучення інвестицій до спиртової галузі і, разом з тим, сприятиме припиненню будь-яких спекуляції щодо корупційної складової у діяльності підприємств», – зазначив Олексій Павленко.

Також Міністр звернувся до народних депутатів із проханням миттєво реагувати та інформувати правоохоронні органи про будь-які відомі їм зловживання чи корупційні дії у спиртовій галузі.

 

Прес-служба Мінагрополітики