портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко перебуває з офіційним візитом у Німеччині

Опубліковано 14 січня 2016 року, 12:07

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко протягом 14-17 січня перебуватиме з офіційним візитом у Берліні (Німеччина). Також у складі делегації заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

В рамках візиту передбачена участь в міжнародній конференції з основних питань світового сільського господарства та харчової промисловості «Глобальний форум - 2016», яка проходить в рамках Міжнародного Зеленого тижня в Берліні. Форум надає політичним, діловим, науковим колам та громадянському суспільству можливість обміну думками і політичного спілкування щодо актуальних проблем сільськогосподарської політики в контексті продовольчої безпеки.

Крім того, Міністр візьме участь у Круглому столі за спільної ініціативи Східного комітету Німецької економіки та Українського клубу аграрного бізнесу і Міжнародній виставці «Зелений тиждень - 2016». «Зелений Тиждень» є одним із найбільших ярмаркових заходів у сфері сільського господарства та продовольства. Участь у виставці  запланована представниками 64 країн світу.

Також буде проведено ряд зустрічей з високопосадовцями низки країн, зокрема Єгипту, ФРН, Марокко, Латвійської республіки, Литовської Республіки, Республіки Польща та Естонської Республіки.

Прес-служба Мінагрополітики