портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: наш пріоритет - підтримка малих та середніх фермерських господарств

Опубліковано 22 червня 2015 року, 12:17

У промові були окреслені основні досягнення аграрного сектору України – рекордні показники експорту, залучення інвестицій та успішна весняна посівна кампанія 2015 року. Ці результати стали можливими завдяки самовідданій роботі вітчизняних фермерів. Також було підкреслено, що пріоритетом Мінагрополітики є підтримка малих та середніх господарств.

«Вітаю фермерів України із 25-ю річницею фермерського руху! Фермери - це ті, на кому тримається сільське господарство України і хто дійсно заслуговує на європейський рівень життя» - наголосив Міністр, виступаючи на Всеукраїнських зборах фермерів з нагоди святкування 25-річчя фермерського руху в Україні 19 червня.

У промові були окреслені основні досягнення аграрного сектору України – рекордні показники експорту, залучення інвестицій та успішна весняна посівна кампанія 2015 року. Ці результати стали можливими завдяки самовідданій роботі вітчизняних фермерів.

Також було підкреслено, що пріоритетом Мінагрополітики є підтримка малих та середніх господарств.

Наостанок Міністр Олексій Павленко побажав фермерам наснаги й терпіння та вручив пам'ятні грамоти за внесок у аграрну галузь України.

 

Прес-служба Мінагрополітики