портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: На розвиток агропромислового виробництва Львівщини цього року планується залучити 11 млн грн

Опубліковано 12 квітня 2016 року, 14:51

Агропромисловий комплекс Львівщини є одним із самих потужних та інноваційних в Україні. Регіон має великий природно-ресурсний потенціал. Більше мільйона гектар, тобто майже половину території Львівщини, займають сільськогосподарські угіддя. Сільське населення становить 40% всього населення області і є основним виробником сільськогосподарської продукції. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у своїй публікації в «Agravery».

Він наголосив, що  підтримка села є пріоритетним напрямом державної регіональної політики. До 2015 року включно на Львівщині діяла обласна Комплексна програма підтримки та розвитку АПК на 2013-2015 роки. Наразі розроблено стратегію розвитку Львівської області на період до 2020, в якій село займає одну з ключових позицій. 

«Аграрна» частина стратегії включає чотири основні пункти: розвиток підприємництва на селі, виробництво сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю, забезпечення населення якісними і безпечними продуктами харчування та нарощення експортного потенціалу сільського господарства», - зазначив Міністр і додав, що на виконання означених заходів у 2016 році планується  залучити 11 млн грн.

Крім Стратегії, у 2016 році для розвитку АПК Львівської області буде реалізовано низку програм і проектів за підтримки міністерства, серед яких - «500 успішних сімейних господарств», Мандрівні ярмарки «Добрі традиції Галичини» та проект «Розвиток молочної кооперації у Турківському районі», повідомив очільник відомства.

«Реалізація цих проектів дасть поштовх розвитку фермерства і розбудові села та стане яскравим прикладом успішної роботи у цьому напрямі. Крок за кроком Львівщина перетворюється на справжній приклад раціонального та прибуткового ведення сільського господарства. Я вірю, що наполеглива праця селян разом із державною та місцевою допомогою, інвестиціями та новими проектами стане запорукою успіху не тільки Львівщини, а й рушієм розвитку всієї української економіки», - підкреслив Міністр Олексій Павленко.

 

Прес-служба Мінагрополітики