портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Агросектор - лідер боротьби з корупцією в Україні

Опубліковано 15 листопада 2015 року, 11:23

"За останніми даними, оприлюдненими Transparency International Ukraine, наразі аграрна галузь демонструє одні з найкращих показників щодо рівня зменшення корупції в Україні. Це - позитивний сигнал як для вітчизняного, так і для зарубіжного бізнесу, інвесторів, що працюють в АПК України", - повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону та каналі NewsOne.

Як було вказано, український бізнес оцінює зменшення рівня корупції у сфері сільського господарства з - 0,97 до - 0,69 балів (за шкалою від -5 до +5). Також за останні 6 місяців кількість підприємств, що стикалися з корупцією у галузі зменшилася із 14.4% до 12.9%, що становить найменший показник серед інших сфер економіки.

Міністр Олексій Павленко наголосив: "Боротьба з корупцією є одним із пріоритетів Мінагрополітики, успіх якої допомагає відновити впевненість у чесних та прозорих правилах роботи в Україні. Особливих зусиль з антикорупційної боротьби докладаємо у лісовій та рибній галузях, що протягом десятиліть потерпають від фінансових зловживань".

 

 

Прес-служба Мінагрополітики