портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оголошено конкурси на посади директорів 19 державних лісгоспів

Опубліковано 06 липня 2015 року, 14:52

З метою посилення кадрового потенціалу та боротьби зі зловживаннями у галузі Державне агентство лісових ресурсів України оголосило конкурси на посади директорів 19 лісгоспів. Інформація щодо умов конкурсного відбору опублікована на сайті відомства.

Зокрема, запрошуються кандидати на посади директорів державних лісних господарств у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Хмельницькій областях.

Крім того, оголошено конкурси на вакантні посади керівників Маріупольської лісової науково-дослідної станції, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Херсонлісозахист» та Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист».

Бажаючі взяти участь у конкурсах мають обов’язково подати заяву, копію паспорту, витяг з трудової книжки, копію документа про повну вищу освіту за відповідною спеціальністю, заповнений аркуш обліку кадрів, інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством, довідки про стан здоров'я, відсутність судимості. Строк приймання заяв на участь у конкурсному відборі — 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення. Дата проведення конкурсного відбору — з 3 по 5 серпня.

Прес-служба Мінагрополітики