портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оголошено конкурс на посади директорів 55 державних підприємств, - Мінагрополітики

Опубліковано 26 листопада 2015 року, 12:47

26 листопада Мінагрополітики України оголосило конкурс на посади керівників 55 державних підприємств.  Прийом документів триватиме до 15 грудня, а переможці будуть визначені до кінця грудня.

Про це повідомила Ірина Гнутова, начальник відділу кадрового забезпечення АПК та член конкурсної комісії. «Ми запрошуємо до участі в конкурсі керівників, які мають досвід управління підприємствами та бажання працювати на користь країни», - зазначила вона.

Для відбору претендентів створена постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: Alexander Hughes, ARTE Business Group, rabota.ua, які складають більшість в комісії. Таким чином, попереджені можливі корупційні ризики та заангажованість у призначенні керівництва державних підприємств.

На даний час Міністерством вже проведено конкурси на 136 підприємств галузі. Триває прийом документів на участь у конкурсах на заміщення посад керівників ДП «Укрспирт» та ДП «Артемсіль». Мінагрополітики на сьогодні є абсолютним лідером серед державних органів за кількістю та якістю проведених конкурсів.

«Важливо зазначити, що конкурсні завдання є суто практичними та формують подальшу основу роботи керівника. Кожен з кандидатів, допущений до участі в конкурсі, захищає перед комісією стратегію розвитку підприємства. Рішення про ухвалення цієї стратегії приймається більшістю голосів членів комісії. Показники запропонованої стратегії в подальшому будуть зафіксовані в контракті з керівником. Ми запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін в країні!», - наголосила Ірина Гнутова.

Додається перелік державних підприємств, по яких оголошено конкурс та перелік державних підприємств, по яких конкурс оголошено повторно.

Прес-служба Мінагрополітики