портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур

Опубліковано 26 грудня 2018 року, 18:00

Навіть напередодні новорічних свят учасники органічного сектора наполегливо працюють. Так, сьогодні, 26 грудня «органіки» зібралися в Мінагрополітики на засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур.

Учасники обговорили стан підготовки нормативно-правових актів, передбачених Законом України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», акцентувавши увагу на одному з найбільш необхідних та найоб’ємніших – проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції».

Документ розроблено Департаментом продовольства з урахуванням пропозицій зацікавлених структурних підрозділів міністерства, Держрибагентства та Держлісагентства. Подальша робота з проектом постанови продовжиться з безпосередніми учасниками органічного сектора.

Також під час засідання було презентовано концепцію Стратегії розвитку органічного виробництва в Україні на 2019-2024 та проект «Digital Indoor campaign #BEorganic in Ukraine», реалізація якого покликана підвищити обізнаність споживачів щодо органічних продуктів та їх маркування.

Отож, рік завершується, а робота з розвитку органічного виробництва в Україні продовжується!

Більше за темою