портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Німеччина готує спільний навчальний проект для українських менеджерів з органічного виробництва

Опубліковано 12 жовтня 2015 року, 13:13

Німецька сторона готова надати консультаційну допомогу при підготовці проекту змін до українського законодавства, яке врегульовує розвиток органічного виробництва у країні. Про це йшлося на робочій зустрічі керівництва  Департаменту землеробства та технічної політики в АПК та представників проекту "Німецько-український агрополітичний діалог", який здійснюється за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини.

Експерт консультант з питань органічного виробництва Йоханесс Котші відзначив значний потенціал розвитку органічного виробництва в Україні та зацікавленість європейців  цією продукцією.

Сторони домовились про подальшу співпрацю в опрацюванні проекту після його офіційного надходження до Мінагрополітики України.  

Іншим напрямком співробітництва може бути підготовка кадрового потенціалу у сфері менеджменту органічного виробництва. Мова йшлася про навчання відповідних фахівців для державних установ, а також  керівників підприємств та суб′єктів господарювання, які займаються органічним виробництвом. 

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою