портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Наша стратегічна мета - врятувати більше півмільйона гектарів від посухи», - Владислава Рутицька

Опубліковано 12 січня 2016 року, 17:40

«При Координаційній раді створені робочі групи для опрацювання Стратегії відновлення та розвитку систем зрошення для огляду поточної ситуації у секторі зрошення та дренажу, утворення законодавчих основ реформування, розробка інвестиційного плану тощо. Була проведена колосальна робота за участю найкращих експертів.

Про це зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час засідання Координаційної Ради з питань відновлення та розвитку систем зрошення. 

«При Координаційній раді створені робочі групи для опрацювання Стратегії відновлення та розвитку систем зрошення для огляду поточної ситуації у секторі зрошення та дренажу, утворення законодавчих основ реформування, розробка інвестиційного плану тощо. Була проведена колосальна робота за участю найкращих експертів. Наша мета – створення якісного документу – Національної стратегії відновлення та розвитку систем зрошення, яка стане дорожньою картою у процесі відновлення іригаційних систем в Україні», - зазначила голова Координаційної Ради з питань відновлення та розвитку систем зрошення Владислава Рутицька.

Національна Стратегія - це стратегічно важливий документ, який буде фундаментом всієї подальшої роботи у сфері відновлення та розвитку систем зрошення. Як вже було оголошено раніше, передбачуваний ефект від реалізації проекту зрошенн  - майже 550 тис. га сільськогосподарських угідь у п’яти південних областях України.

«До розробки документу ми долучаємо міжнародних експертів, які приймали участь у створені відповідних проектів зі зрошення в країнах Центральної Азії, Кавказу та Східної Європи, зокрема таких країнах як Вірменія, Грузія, Румунія, Болгарія. Реалізація Стратегії дозволить не тільки підвищити якість земельного ресурсу, особливо в південних регіонах, але й, як результат, обсяги врожаю. Зараз починається робота над інвентаризацією меліоративної інфраструктури, що залишилась, робота над нормативно-правовою базою», - додала Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики