портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Надлишок овочевої продукції Херсонщини може знизити ціни в усій країні — Дмитро Шульмейстер

Опубліковано 05 жовтня 2015 року, 16:28

Департамент продовольства Мінагрополітики закликає торгові мережі, представників малого та середнього бізнесу, переробні підприємства активізувати закупівлю овочевої продукції на Херсонщині та в інших Південних областях з метою подолання критичних втрат аграріїв регіону та збалансування цін в усій країні. Про це повідомив директор Департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер.

 

«За підрахунками експертів, експорт до ВЕЗ “Крим” складав лише 10-15% всього аграрного експорту Херсонської області. Однак, через панічні настрої у зв'язку із продовольчою блокадою Криму ціни на овочеву продукцію знизилися у 3-5 разів, що призводить до значних втрат аграріїв та псування продукції. Враховуючи те, що в інших регіонах країни цінова ситуація на овочеву продукцію практично не змінилася, необхідно активізувати закупівлі на Херсонщині — це має позитивно вплинути на цінову ситуацію по всій країні», - наголосив Дмитро Шульмейстер.

Наразі Департаментом продовольства була проведена оперативна робота із інформування торговельних мереж, переробників, обласних державних адміністрацій щодо можливості вигідних закупівель овочевої продукції на Херсонщині.

Окрім цього, радимо торговим мережам, оптовим ринкам, малим та середнім господарствам звертатися до:

Департаменту продовольства Мінагрополітики (на сторінку у Фейсбуці або на електронну адресу директора dmytro.shulmeister@agro.me.gov.ua та заступника директора mykola.moroz@agro.me.gov.ua)

Департаменту агропромислового розвитку Херсонської області (директора - Паливоди Олександра Миколайовича, тел. (0552) 42-27-38, up-agro@ukr.net , заступника директора - Неділько Андрія Миколайовича, (0552) 42-27-36, agroviddil@ukr.net).

Вважаємо доцільним звертатися безпосередньо до овочевих баз, виробників та фермерських господарств.