портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Миколаївщині та Львівщині нові керівники органів рибоохорони

Опубліковано 10 вересня 2015 року, 12:42

Держрибагентство продовжує політику відкритих кадрових конкурсів, запроваджену Міністерством аграрної політики та продовольства України.  

На початку вересня на конкурсній основі нових керівників отримали ще дві  територіальні управління органів охорони водних та біоресурсів. Начальником Миколаїврибоохорони призначено Олександра Каражея. Заступником начальника Львіврибоохорони – Зиновія Сисуна. Конкурсна комісія обирала кандидатів відкритим голосуванням, розглянувши 20 кандидатур. В процесі відбору активну участь брали представники незалежних консалтингових компаній.

«Олександр Каражей та Зіновій Сисун продемонстрували високу кваліфікацію і розуміння особливостей регіону та рибної тематики. Миколаївщина та Львівщина є важливими регіонами для рибного господарства України. Сподіваємося, новому керівництву вдасться вирішити існуючі проблеми в регіоні та забезпечити ефективні реформи», – наголосив заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко. 

Він додав, що конкурсний підхід -  один з невід’ємних складових боротьби з корупцією та прозорої кадрової політики в процесі реформування рибної галузі.

Прес-служба Мінагрополітики