портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Агро-2018 відбудеться дискусійна панель «Адаптація сільськогосподарського виробництва до змін клімату»

Опубліковано 04 червня 2018 року, 13:29

6 червня, в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018», відбудеться дискусійна панель «Адаптація сільськогосподарського виробництва до змін клімату».

Участь у заході візьмуть заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова,  заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, координатор програм розвитку ФАО в Україні Михайло Малков, представники ФАО, НААН , Гідрометцентру України та Держлісагентства.

Під час дискусійної панелі будуть обговорені питання регіональної ініціативи ФАО щодо змін клімату та сталого управління природними ресурсами, питання щодо запровадження екологічних декларацій у сільському господарстві, виклики та потенційні можливості для галузі рослинництва, вплив і погодні умови при змінах клімату на формування  якості зерна, вплив зміни клімату на технології виробництва продукції тваринництва тощо.

Початок заходу: 17:00

Місце проведення: Територія Національного Комплексу «Експоцентр України», Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, павільйон 1.

Прес-служба Мінагрополітики