портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр Тарас Кутовий привітав працівників Мінагрополітики зі святом

Опубліковано 18 листопада 2016 року, 15:53

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий привітав працівників Мінагрополітики зі святом.

 «Можливо іноді здається, що аграрний сектор в загальній «мапі» політичних подій є не цікавим і набагато є цікавими ті події, які відбуваються в парламенті. Однак, насправді, я вважаю, що основні речі вони не помітні, але дуже значимі для аграрного сектору загалом. Тому ви насправді робите велику, суспільно-важливу роботу. І я би дуже хотів, щоб кожен із вас не применшував значимості своєї роботи», - повідомив Міністр під час виступу перед працівниками відомства.

Кутовий наголосив, що працівники  міністерства формують загалом аграрну політику, займаються розширенням експортних ринків і підіймають спроможність наших виробників щодо розвитку сільських територій, розвивають органічне виробництво. «Всі ці функції мають бути в радість і мають бути зовсім відділені від функцій управління державним майном», - розповів він.

Також в ході вітального слова  Міністр подякував працівникам міністерства за працю та наголосив, що робота повинна займати одну частину життя, а родина – зовсім іншу.

«Я з повагою ставлюсь до вас всіх, не з кожним мав можливість зустрітись особисто. Але той дух, який є в міністерстві він мені дуже подобається. В цілому, нам є чим пишатись. Тому всіх вас зі святом», - сказав Кутовий.

Крім того, Міністр нагородив грамотами та подяками самовідданих працівників Мінагрополітики за високі досягнення у роботі та самовіддану працю.

 Прес-служба Мінагрополітики