портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністерство має бути дискусійною площадкою для прийняття зважених рішень, - Кутовий під час ради аграрного союзу

Опубліковано 19 жовтня 2016 року, 11:59

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий наголосив на тому, що міністерство має бути дискусійною площадкою для прийняття зважених рішень. Про це він розповів під час ради громадської спілки «Аграрний союз України», яка відбулась 18 жовтня, в приміщенні Мінагрополітики.

«Міністерство має бути площадкою для дискусій та прийняття зважених рішень. Воно не є закритим механізмом. Якщо ви це сьогодні не відчуваєте, наприклад, по роботі з департаментами, наголошуйте мені на цьому і ми будемо ці питання підіймати», - запевнив Міністр

Очільник аграрного відомства також зазначив, що в міністерства немає недоторканих людей. «І я хочу щоб люди, які сьогодні в міністерстві працюють, працювали на благо галузі».

Кутовий додав, що його завдання – це розвиток галузі: «Наша мета, щоби підтримка від держави була спрямована на те, щоб люди, які її сьогодні отримали, завтра згенерували продукт. І далі вже сплачували податки, наймали людей, піднімали села».

Міністр закликав представників аграрного союзу врегулювати позиції і їх всі відстоювати: «У вас всіх є дієві організації і у кожного своя позиція. Тому я вас прошу сформулюйте кожен свою позицію і прийміть рішення».

 «Я дійсно хочу радитися. І це моя відверта пропозиція, з якою я виходив і буду виходити до представників асоціацій, фермерів та агрохолдингів. Подібні до сьогодні зустрічі планую робити частіше. І завжди готовий до конструктивних дискусій, а не клинів та палок в колеса. Ми всі робимо спільну справу! І варто про це завжди пам’ятати», - розповів очільник відомства.

Наприкінці зустрічі Тарас Кутовий висловив вдячність за розуміння та вихід на спільну позицію.

Прес-служба Мінагрополітики