портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики завершує опрацювання плану заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій, - Олена Ковальова

Опубліковано 05 серпня 2016 року, 16:58

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики та продовольства України під головуванням заступника Міністра Олени Ковальової завершують напрацювання плану заходів з реалізації Концепції розвитку сільських територій.

«Ми надаємо велике значення комплексному розв’язанню проблем сільських мешканців. Дієвим механізмом тут має стати реалізація опрацьованих спільно з іншими міністерствами та відомствами заходів», - пояснила Олена Ковальова.

Заступниця Міністра наголосила, що до уваги взяті проблеми сільської економіки, освіти в сільській місцевості, охорони здоров’я, довкілля, інфраструктури.

Нагадаємо, нещодавно завершено проведення 24 семінарів для операторів ринку харчових продуктів, що проводилися Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України. В рамках навчання, експерти з ЄС передавали українським виробникам досвід з виробництва безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.