портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики започаткувало цикл семінарів щодо розвитку малого і середнього підприємництва на селі

Опубліковано 12 серпня 2015 року, 10:18

У Львові відбувся навчально-практичний семінар щодо розвитку малого і середнього підприємництва та кооперації на селі, започаткований Мінагрополітики України. Захід заснований з метою підвищення рівня обізнаності малих виробників сільгосппродукції, їх трансформації у сімейні фермерські господарства та об’єднання в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи.

На заході обговорювали питання щодо формування державної політики з підтримки малого та середнього підприємництва на селі, нові підходи та інструменти підтримки малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції. Ознайомились із практичним досвідом сімейних ферм, кооперативів та їх об’єднань. 

До участі були запрошені малі та середні виробники сільськогосподарської продукції (ОСГ, фізичні особи, фермери), представники місцевих органів виконавчої влади, науковці, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, сільськогосподарських дорадчих служб та проектів міжнародної технічної допомоги.

Присутні відзначили значну ефективність проведення подібних заходів, важливість донесення інформації безпосередньо до виробників та необхідність їх продовження.

Прес-служба Мінагрополітики