портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики та Одеська ОДА спільно працюватимуть над підтримкою дрібних та середніх фермерських господарств

Опубліковано 17 липня 2015 року, 10:15

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Одеською обласною державною адміністрацією працюватиме над підтримкою дрібних та середніх фермерських господарств. Про це було заявлено під час спільного брифінгу Міністра Олексія Павленка та голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі в Одесі 16 липня.

Міхеіл Саакашвілі підкреслив, що недосконале законодавство та посередництво перешкоджає дрібним виробникам сільськогосподарської продукції у виході на внутрішній ринок. «В Бесарабії одне з провідних господарств з виробництва вина вимушено щороку сплачувати хабарі аби мати можливість виходити до споживачів. Ми з Міністром налаштовані піднімати це питання. Я вдячний Олексію Павленку за візит до Одещини, ми налагодили плідну співпрацю, він розуміє, що необхідно робити для аграрного сектору», — сказав Міхеіл Саакашвілі.

Зі свого боку Міністр Олексій Павленко зазначив, що Одещина є одним зі стратегічних для України регіонів. Адже область інвестиційно приваблива, має величезний аграрний потенціал з виробництва, переробки та логістики. «Сьогодні на Одещини відбуваються серйозні позитивні зміни, які здатні вивести область у флагмани економічного розвитку. Я переконаний, що агропромисловий комплекс має всі шанси зіграти визначальну роль у цьому процесі», — сказав Олексій Павленко.

Він підкреслив, що одним з найважливіших спільних завдань міністерства та ОДА є роздержавлення неефективних аграрних підприємств зі сфери управління Мінагрополітики. За його даними, перші п’ять ДП Одещини плануються до передачі до сфери управління регіонального фонду держмайна. Серед них — Одеське племпідприємство, ремонтно-будівельна дільниця «Агрос», облшовк, ДП «Урожай» та «Гвардійське».

 

Прес-служба Мінагрополітики