портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики продовжує співпрацю із соціальними партнерами

Опубліковано 18 жовтня 2016 року, 20:27

17 жовтня відбулася зустріч керівництва Мінагрополітики з Головою Профспілки працівників АПК України Сопелкіним І.С. та головою Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» Бодаєвим В.І.

«Проведення соціального діалогу забезпечує підвищення стабільності в суспільстві та рівня і якості життя громадян», – відзначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Микола Осійчук.

Сторони соціального діалогу проаналізували виконання положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016 – 2017 роки, обговорили шляхи налагодження якісного діалогу із соціальними партнерами для підготовки спільних пропозицій щодо вирішення нагальних проблем галузі.

Також на зустрічі було обговорено можливість продовження дії Галузевих угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців "Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України" і Професійною спілкою працівників агропромислового комплексу України на 2014 – 2016 роки в сільському господарстві і в харчовій та переробній промисловості. Було визначено, що сторони розпочнуть переговорний процес щодо підготовки змін та доповнень до Галузевих угод.