портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики і надалі націлене на співпрацю з Фондом інновацій та розвитку (Грузія)

Опубліковано 29 грудня 2015 року, 15:02

У 2015 році Мінагрополітики України налагодило партнерство із провідними світовими експертними центрами. Зокрема, впроваджувати реформи у аграрній галузі Мінагрополітики допомагає Фонд інновацій та розвитку (Грузія), спільно з яким було запущено низку проектів.

«Високу фаховість продемонстрували наші друзі з грузинського Фонду інновацій і розвитку. Спільно з Фондом ми запровадили проект з роздержавлення аграрних держпідприємств. За підтримки його експертів у Міністерстві провели низку важливих публічних заходів в Україні. Зокрема, ми разом визначили нові принципи кадрової політики для державних підприємств, що перебувають у віданні Міністерства. Співзасновник Фонду інновацій і розвитку Георгі Вашадзе є членом постійно діючої кадрової конкурсної комісії при Мінагрополітики України», - повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Так, у партнерстві з грузинськими реформаторами влітку була проведена панельна дискусія, на якій відбувся відкритий обмін думками між незалежними експертами, представниками органів влади, міжнародними фахівцями щодо перспектив роздержавлення в аграрному секторі економіки України. Також спільно з Фондом інновацій та розвитку був запущений проект INVESTinAGRO.in.UA  (http://www.investinagro.in.ua/ua/), де у режимі он-лайн можна відстежувати етапи приватизації всіх ДП, які перебувають у сфері управління Мінагрополітики.

Інші експерти Фонду Володимир Угулава та Давід Кізірія беруть активну участь у публічних  та громадських обговореннях ініціатив Мінагрополітики щодо реформування аграрної галузі, діляться досвідом та допомагають у впровадженні реформ. Мінагрополітики й надалі націлене на поглиблення співпраці з представниками грузинських та інших світових експертних центрів.

 Прес-служба Мінагрополітики