портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики долучається до системи електронного документообігу, - Владислава Рутицька

Опубліковано 22 вересня 2015 року, 15:26

Мінагрополітики працює з системою електронної взаємодії з органами виконавчої влади (СЕВ ОВВ). Про це повідомила заступник Міністра Мінагрополітики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька під час виступу на Форумі електронного врядування у Львові.

«В системі працює більш 50 органів влади. З вересня в режимі тестування працює частина модулів внутрішньої системи електронного документообігу. А саме – система HelpDesk, система електронного архіву наказів, система електронного архіву договорів, система довідників підрозділів, персоналу, та оргструктури», - зазначила Владислава Рутицька.

Вона повідомила, що електронний уряд - це скорочення витрат, сприяння економічному розвитку, підвищення прозорості та підзвітності, поліпшення надання послуг та вдосконалення державного управління. «Плануємо в жовтні переадресувати звернення громадян, які надходять до відповідного відділу, на гарячу телефонну лінію Міністерства для оперативного реагування», - наголосила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

Владислава Рутицька нагадала, що з квітня місяця Міністерство аграрної політики та продовольства  працює в двох системах електронних закупівель з сервісом «Prozorro». Ця база спрямована на боротьбу з корупцією та заощадження державних коштів при закупівлях. До системи електронних державних закупівель вже доєднались низка підприємств та компанії зі сфери управління міністерства, зокрема ПАТ «Аграрний фонд», ПАТ «ДПЗКУ», ДП «Укрспирт», - додала Владислава Рутицька. 

 Прес-служба Мінагрополітики