портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики докладає максимум зусиль для створення безпечних умов праці аграріїв, - заступник Міністра

Опубліковано 16 лютого 2016 року, 16:20

Мінагрополітики України докладає максимум зусиль для створення  безпечних умов праці аграріїв, допомагаючи сільськогосподарським товаровиробникам у вирішенні важливих проблем. Про це наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк під час виступу на міжнародному семінарі з охорони праці в аграрному секторі України.

Також вона зауважила, що забезпечення на належному рівні безпеки та охорони здоров’я працівників під час роботи, детально регламентовано в законодавстві Європейського Союзу, з яким Україна підписала угоду про асоціацію. «Це також є стимулом для нашої роботи. Адже головною метою України є набуття повноправного членства в Європейському Союзі. Передумовою чого має бути приведення національного законодавства у відповідність з нормами європейського, в тому числі й у сфері охорони праці», - повідомила Інна Гребенюк.

Для нас дуже важливо, повідомила Гребенюк, що Європейський банк реконструкції та розвитку розглядає цю проблематику на високому рівні. «Підвищення рівня обізнаності керівників підприємств у проблематиці охорони праці в галузі є необхідною умовою для здійснення профілактичних заходів з попередження нещасних випадків на виробництві», - пояснила Інна Гребенюк.

Також вона приємно відзначила, що бізнес-спільнота розуміє наскільки важливим є не тільки бізнес-інтереси, а й забезпечення соціальної складової та безпечних умов праці наших аграріїв.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою