портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики: 10 внутрішніх аудитів виявили порушень на 265,4 млн грн

Опубліковано 05 серпня 2015 року, 12:54

В першому півріччі Міністерство аграрної політики та продовольства України провело 10 внутрішніх аудитів відповідності діяльності підпорядкованих ДП та ефективності використання державних коштів.

Зокрема, планові аудити відбулися в ДП «Хмельницьке», «Головний селекційний центр України», «Спецагролізинг», «Благодатне», Державне насінницьке сільгосппідприємство «Вирівське», «Укрспирт». За дорученням Міністра Олексія Павленка, позапланові аудити пройшли в ДП «Державний резервний насіннєвий фонд України», ДП «Укрліктрави» та ДП «Харківський завод шампанських вин». Крім того, перевірено ефективність використання державних коштів на розвиток культури і спорту в сільських територіях.

Фінансові та інші порушення встановлені на кожному з об’єктів. Загалом, без урахування ДП «Укрспирт» (на якому встановлено понад 3 млрд грн порушень), виявлено понад 265,4 млн грн фінансових порушень. У тому числі, 209,2 млн грн — завдані збитки. Йдеться про недоотримання фінресурсів (173,1 млн грн), недостачі (30 млн грн), незаконні витрати (6 млн грн). Порушення, що не призвели до втрат, складають 56,2 млн грн.

Для притягнення до відповідальності винних та відшкодування завданих державі збитків матеріали аудиторських перевірок направлено до правоохоронних органів. Подробиці щодо аудитів на кожному з вказаних ДП згодом з’являться на офіційному сайті Мінагрополітики.

Прес-служба Мінагрополітики