портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий про інвестиційну привабливість держави та конкретного підприємства: треба працювати паралельно

Опубліковано 29 вересня 2016 року, 18:41

Інвестиційна привабливість підприємства не може бути вищою за інвестиційну привабливість країни, а над збільшенням останньої Мінагрополітики сьогодні активно працює.

Про це під час панельної дискусії на Центрально-Українському інвестиційному форумі в рамках виставки «АгроЕкспо 2016» сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

«Яким би привабливим не було конкретне підприємство, його успіхи та можливості по залученню коштів будуть упиратися в інвестиційний рейтинг держави. Та це не повинно бути відмовкою ні для держави, ані для бізнесу - вони повинні спільно шукати шляхи розвитку АПК і не забувати про довгострокове планування», - зазначив Кутовий.

За його словами, процеси повинні відбуватися паралельно і вже тепер. Без очікування стабілізації військової ситуації.

Також Міністр прозвітував про вже виконану роботу і нагадав про те, що парламент вже ратифікував угоду про надання 400 млн євро кредитів для АПК від Європейського інвестиційного банку. А Уряд заклав 5,5 млрд грн фінансування у бюджет 2017 на аграрну галузь.

Насамкінець, Міністр зазначив, що передбачає «складну осінь» і для держави і для аграріїв.

«Будуть дискусії і в парламенті, і в кабінеті міністрів. Але будь-які дискусії мають сенс лише тоді, коли є люди, які роблять свою роботу», - резюмував Кутовий.

Прес-служба Мінагрополітики