портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий: бобові мають значні перспективи у створенні доданої вартості

Опубліковано 17 листопада 2016 року, 11:58

Бобові культури є дуже привабливими саме для середніх і малих виробників. Тому, сьогодні, наше завдання – збільшити долю нішевих, у тому числі бобових культур у структурі агровиробництва.

Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий відкриваючи Першому міжнародну конференцію «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність».

«Бобові, це напрямок в якому перспективи по створенні доданої вартості значні. Багато зроблено аби Україна мала потужний експортний потенціал і ми в лідерах. Коли ж ми говоримо про загальну світову потребу в протеїнах, то з обмеженими фінансами ми можемо вийти на суттєві результати», - зазначив Кутовий.

Також на його переконання, ці культури є цікавими для тих, хто хоче диверсифікувати своє виробництво, покращити або утримати якість своїх ґрунтів. «Наприклад Індія є одним із найбільших імпортерів зернобобових культур з України, але потенціал українського аграрного сектору ще далеко не вичерпний за цим напрямком», - розповів Міністр.

Він переконаний, що проведення конференції міжнародного рівня надасть новий поштовх розвитку бобової галузі.

«Експортний потенціал України, особливо в контексті бобових використаний тільки на 10%», - зазначив Кутовий.

Зустріч фахівців з вирощування бобових культур стане дієвим майданчиком з обговорення перспектив на світовому та внутрішньому ринку бобових культур, тенденцій попиту, сучасних технологій вирощування та їх переробки», - зазначив Тарас Кутовий.

Наприкінці виступу Міністр побажав учасникам і гостям конференції ефективної роботи, конструктивних дискусій та успіху в реалізації нових проектів.

Прес-служба Мінагрополітики