портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кожен учасник ринку має відчути підтримку у завтрашньому дні, - Кутовий під час відкриття «АГРОЕКСПО»

Опубліковано 29 вересня 2016 року, 17:55

В Україні існує багато викликів і перед галуззю і перед державою. Ми працюємо для того, щоб ці зміни були ефективними і не відбувалися в карколомний спосіб. І щоб кожен учасник ринку відчував, що в нього є підтримка у завтрашньому дні.

Про це повідомив Міністр аграрної політки та продовольства України Тарас Кутовий під час відкриття Міжнародної спеціалізованої виставки «АГРОЕКСПО», що проходить у м. Кропивницькому на Кіровоградщині.

«Сьогодні абсолютно очевидно, що конкуренція між виробниками  присутня на виставці. І це добре. Але децентралізація відбувається і в питаннях виставкової діяльності і в можливості представити свої інтереси сьогодні на кожному регіональному рівні», - розповів Міністр.

Кутовий висловив сподівання, що такі міжнародні виставки як «АГРОЕКСПО» будуть проходити по всій Україні, де аграрії матимуть можливість представити як продукцію так і сільськогосподарську техніку.

Також очільник відомства відмітив, що уже дев’ятий раз у цьому році Кіровоградщина збирає 3 млн тонн зернових. І шість разів із цих дев’яти під час незалежності України. «Мені хочеться, щоб той поступ, який є в складні часи був стабільний, а зміни приносили тільки сталий розвиток в галузь», - підсумував Міністр Кутовий.

Довідково:

Міжнародна агропромислова виставка "АгроЕкспо" проводиться із 2013 року.

Виставка є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, де представлено повну номенклатуру сільськогосподарської техніки вітчизняних виробників, а також відомих іноземних брендів.

У 2016 році площа виставки розширена до рекордних для України розмірів ‒ 79 тис.м2 відкритої виставкової площі та 9,4 тис.м2 критої.

Прес-служба Мінагрополітики