портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Конкурсна комісія оголосила результати відбору керівників 24 ДП

Опубліковано 12 червня 2015 року, 18:28

На відкритому засіданні конкурсної комісії підбили підсумки відбору на посади керівників 24 державних підприємств Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Шляхом відкритого голосування члени конкурсної комісії визначили переможців конкурсу в 10 держкомпаніях. Зокрема, більшість голосів в ДП «Генічеський сольовий завод» набрав Олександр Адамчик, Криворізькому «Райагропроменерго» — Олег Фербей, Кременчуцькій міжрайонній коконосушарці «Міжрайшовк» — Ганна Хоменко. Переможцем конкурсу в ДП «Спецагролізінг» став Андрій Самченко, ДП «База відпочинку «Янтар» — Вікторія Онучко, ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» — Віталій Войченко. У конкурсі в ДП «Конярство України» більшість голосів набрав Денис Птушко, в ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» — Мирон Скородинський, в ДП «Шовкорадгосп «Баришівський» — Володимир Братко, в ДП «Аграрні реєстри» — Сергій Клюца.

Відбір на посади директорів 14 підприємств буде оголошено повторно. Зокрема, на шести підприємствах жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, ще на 8 не подали заяв або конкурсних пропозицій.

Комісію очолює Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. До складу крім представників міністерства увійшли аудитори компаній MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel. Конкурси на наступні ДП планується оголосити вже наступного тижня.

                                                                                                                                                                             Прес-служба Мінагрополітики