портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Київський та Харківський рибоохоронні патрулі створили онлайн-Карти з місцями нерестовищ

Опубліковано 27 березня 2018 року, 09:43

Київський та Харківський рибоохоронні патрулі підготували інтерактивні Карти з місцями, забороненими для вилову риби під час нересту в цих областях. З Картою у Київській області можна ознайомитись за посиланням. Карта у Харківській області доступна тут.

Окрім нерестовищ, на карти нанесені перелік зимувальних ям та місця, заборонені для вилову протягом всього року в Харківській і Київській областях та у м. Києві.

Електронна карта допоможе рибалкам зрозуміти чи знаходиться він в забороненій або дозволеній зоні і де закінчуються межі цих зон. Карта допоможе рибалкам дотримуватись природоохоронного законодавства у нерестовий період, - йдеться у повідомленні Держрибагентства.

Повідомляємо, з 1 квітня заборонено вилов риби в цих областях у зв’язку з нерестом. Тривалість заборони відрізняється в залежності від водойм. З детальною інформацією можна ознайомитися у наказах відповідних територіальних Управлінь Держрибагентства за посиланням.

В нерестовий період любительське рибальство може бути дозволено органами рибоохорони у спеціально визначених водоймах однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом з берега.

Нагадаємо, вже у трьох регіонах створені аналогічні карти. Йдеться про Донецьку, Рівненську та Запорізьку області.

За інформацією Держрибагентства