портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Керівництво Центру сертифікації та експертизи насіння визначилось з планом розвитку підприємства

Опубліковано 17 червня 2015 року, 14:11

До структури центру входять 24 філії без урахування 4-х, які залишилися на окупованих територіях АР Крим та Сходу України. Попри скрутне фінансове становище та зношену матеріально-технічну базу, цього року вдалося засіяти зерновими 100% ріллі — 17,8 тис. га (загалом земельний пул налічує 19,9 тис. га). Однією з головних проблем ДП є борги минулих років. Зокрема, кредиторська заборгованість перевищує 8,3 млн грн, борги перед бюджетом — 1,3 млн грн, по заробітній платі — 1,7 млн грн.

Нове керівництво ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» визначило першочергові кроки щодо розвитку підприємства та його підготовки до роздержавлення. Про це повідомив переможець конкурсного відбору Віталій Войченко, який протягом 4 місяців виконував обов’язки директора підприємства.

До структури центру входять 24 філії без урахування 4-х, які залишилися на окупованих територіях АР Крим та Сходу України. Попри скрутне фінансове становище та зношену матеріально-технічну базу, цього року вдалося засіяти зерновими 100% ріллі — 17,8 тис. га (загалом земельний пул налічує 19,9 тис. га). Однією з головних проблем ДП є борги минулих років. Зокрема, кредиторська заборгованість перевищує 8,3 млн грн, борги перед бюджетом — 1,3 млн грн, по заробітній платі — 1,7 млн грн. Останню за попередні 3 місяці вдалося зменшити у 2,5 рази. Прибутку вистачає лише для забезпечення фінансових зобов’язань компанії та виплату зарплатні працівникам. На сьогодні ДП є стороною 29 судових проваджень.

Як зазначив Віталій Войченко, першочерговим завданням менеджменту є завершення реорганізації підприємства, яка триває вже 3 роки. Через «гальмування» процесу частина земель та нерухомого майна досі не оформлена. «Ми маємо завершити цю роботу, закрити борги минулих років і вже потім готуватися до роздержавлення», — сказав керівник центру.

Він зауважив, що штат ДП налічує 836 працівників, більшість з яких — жителі сільських територій. «Я не бачу жодних проблем у розпаюванні земель, рано чи пізно воно має відбутися. Але, на мою думку, принциповим аспектом є розуміння та згода колективу», — додав Віталій Войченко.

Довідково: Результати конкурсу на посаду директора ДП «Центр сертифікації насіння та експертизи насіння і садивного матеріалу» підбили 12 червня. На посаду претендували 8 кандидатів. Конкурсну комісію очолює Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський. До складу комісії, окрім представників міністерства, увійшли фахівці відомих аудиторських та рекрутингових компаній MCG recruiting, BakerTilly, AgriPersonnel.

 

Прес-служба Мінагрополітики