портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інна Мєтєлєва відкрила міжнародну агропродовольчу виставку «Ukrainian Food Expo»

Опубліковано 27 листопада 2019 року, 14:00

27 листопада заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва взяла участь у ІІІ Міжнародній виставці продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo». Дводенна виставка проходить за участі представників Мінекономіки, Ради з питань експорту продовольства (UFEB), USAID, Офісу з просування експорту України, Торгово промислової палати, проекту «Agritrade Ukraine», закордонних посольств, виробників і трейдерів.

«Україна є державою з потужним сільськогосподарським сектором, який на сьогодні формує близько 13% ВВП України та забезпечує понад 40% всього експорту держави ($18,1 млрд). Серед вважливих завдань міністерства – нарощення виробництва та експорту продукції з високою доданою вартістю. Ми продовжуємо працювати над реалізацією потенціалу українського АПК, у тому числі й за умов тісної співпраці з іноземними партнерами», - зазначила заступниця Міністра Інна Мєтєлєва.

Вона додала, що участь українських виробників у міжнародних виставках – це унікальна нагода заявити про себе як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, презентувати свою продукцію цільовій аудиторії, укласти ділові контракти та знайти нові ринки збуту.