портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інна Гребенюк:Третя хвиля дерегуляції та інституційна реформа – завдання Мінагрополітики на 2016 рік

Опубліковано 04 березня 2016 року, 09:36

Наразі одним із пріоритетних завдань Мінагрополітики є проведення інституційної реформи. Адже установи відомства структуровані та функціонують на основі застарілих пріоритетів і потреб. Крім того, відсутня чітка відмінність між основними функціями всередині та між департаментами, що призводить до дублювання обов’язків, завдань і заходів. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк під час засідання колегії Мінагрополітики з міжнародними донорськими організаціями.

Вона розповіла, що основна мета реструктуризації всередині відомства полягає в чіткому визначенні сфери компетенції установ Мінагрополітики, та їх зав’язків з іншими відповідними державними установами. «Така реформа сприятиме забезпеченню професійних, кваліфікованих, підготовлених кадрів, а також впровадженню структури, систем і процедур, які забезпечуватимуть прозорість і підзвітність в процесі прийняття рішень», - зазначила Інна Гребенюк.

Ще одним важливим напрямком роботи Мінагрополітики, за словами Інни Гребенюк, є впровадження дерегуляції у галузі. Під час засідання вона повідомила, що відомством вже проведено дві хвилі дерегуляції.

«Лише за рахунок перших двох хвиль дерегуляції галузі створені умови для економії суб’єктами ринку до 11 млрд грн. Крім того, спрощено до 50% регулюючих процедур. Запроваджено понад 50 змін до законодавства в аграрній сфері», - зазначила заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату.

Вона розповіла, що наразі триває етап реалізації третьої хвилі в аграрному секторі економіки України. «Сьогодні Мінагрополітики активно працює над реалізацією третьої хвилі дерегуляції, яка передбачає  близько  10 законопроектів у різних галузях сільського господарства», - сказала Інна Гребенюк.

                                                                                                                              Прес-служба Мінагрополітики