портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ініціюємо створення міжвідомчої робочої групи з координації земельної реформи, - Владислава Рутицька

Опубліковано 03 вересня 2015 року, 12:55

Мінагрополітики України ініціювало створення Міжвідомчої робочої групи з координації земельної реформи спільно з  Мінрегіоном України. Про це повідомила заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

«Метою створення робочої групи є робота з формування державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки держави і  формування державної політики в галузі земельних відносин. До реалізації проекту залучено більше 10-ти обласних державних адміністрацій. В основі – три компоненти, зокрема аналітична підтримка, створення системи моніторингу земельних відносин, покращення доступності та якості даних про агросектор, а також публічне обговорення ключових реформ та діалог між приватним та державним сектором», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

До її складу планується долучити народних депутатів України, представників зацікавлених міністерств та відомств, громадськості та міжнародних фінансових організацій.

Робочу групу планується створити в рамках Керівного комітету проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні».  Бенефіціаром проекту виступає Мінагрополітики України, координатор проекту з боку Міністерства – заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Довідково: Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні» створений для підтримки Уряду у розробці стратегії реформи аграрного сектору, зміцнення потенціалу Мінагрополітики, Держземагентсва та інших органів центральної влади. Грант на фінансування проекту надає Фонд інституційного розвитку (IDF).

 Прес-служба Мінагрополітики